Ako byť úspešný v získavaní grantov – PEDAL Consulting hosťom podcastu grantUp

PEDAL Consulting dokázal v roku 2022 zabezpečiť 16 grantov z programu Horizont Európa  Európskej komisie. Stali sme sa tak lídrom v tejto oblasti na Slovensku. Zaujímavé tipy a konkrétne procesy, ktoré v našej spoločnosti využívame, nájdete v rozhovore s Miroslavom Poláčkom, Chief Compliance Officerom, v 60. vydaní podcastu magazínu o grantoch a inováciách grantUp.  

„ V grantovej hre ide ruka v ruke kvalita s kvantitou. Matematika nepustí. Čím viac projektov človek podá, tým vyššia je pravdepodobnosť, že niektorý z nich dostane financovanie,“ približuje mechanizmus fungovania podávania žiadostí o financovanie z programov EÚ Miroslav Poláček.

Tento proces je však vopred naplánovaný a do detailu riadený, aby sa zabezpečila vysoká kvalita podávaných žiadostí.  B2B business model, spoľahliví partneri a veľmi vysoká latka dodávaných výstupov v procese implementácie samotných projektov. A to nie je všetko.

Ako vyzerá bežný pracovný deň v PEDAL Consulting? Koľko ľudí sa venuje len písaniu a získavaniu nových projektov? Aké konkrétne projekty v súčasnosti implementujeme?

Pozývame Vás vypočuť si zaujímavý rozhovor s Mirom:

https://grantup.sk/podcast-60-top-slovenska-organizacia-ziskala-v-minulom-roku-16-horizontov-ako-to-robia/

Neoceniteľné skúsenosti

Dobrá rada nad zlato, ako sa hovorí. V oblasti zabezpečovania verejných kontraktov to platí o to viac. Preto sme sa rozhodli podeliť o tipy, ako byť úspešní. Ale aj o problémy a výzvy, ktoré sme museli na viac ako 12 ročnej ceste existencie firmy zdolať.

Ak sa chcete v oblasti grantov nechať inšpirovať našimi skúsenosťami a vedomosťami, sledujte sériu videí pod názvom Game of Grants. Každý utorok, pred 17.00 h Bruselského času,  publikujeme vždy novú časť zameranú na konkrétnu tému. Začíname už 21. marca 2023.

Nepremeškajte šancu učiť sa od najlepších na našom Youtube kanále:

https://www.youtube.com/@pedalconsulting

 

Contact